פריב שחקו 7

באלדורז גייט Baldur's Gate

באלדורז גייט Baldur's Gate משחק חינם אונליין באתר פריב משחקים. באלדורז גייט Baldur's Gate הוא משחק תפקידים קלאסי (RPG) המתרחש בעולם פנטזיה שנוצר עבור מבוכים ודרקונים (D&D). ואם אתם לא מכירים אז הנה הסיבות שהפכו אותו למשחק כל כך פופולרי:
 
שורשי מבוכים ודרכונים: באלדורז גייט Baldur's Gate לוכד את המהות של מבוכים ודרכונים, ומאפשר לך ליצור דמות, לבחור את הגזע והמעמד שלה (לוחם, קוסם וכו'), ולהרכיב מסיבה של חברים להרפתקה איתה. תוכלו לפגוש יצורים כמו גובלינים, דרקונים ופלאי נפש, בדיוק כמו במבוכים ודרכונים.
 
הרפתקה מונעת על ידי סיפור: המשחק באלדורז גייט Baldur's Gate זורק אותך לסיפור מותח שמתגלה כשאתה חוקר את חוף החרב. אתה תגלה תעלומות, תעשה בחירות שמשפיעות על העולם ותתמודד מול אויבים מסוכנים.
 
דינמיקת מסיבה: באלדורז גייט Baldur's Gate אינו הרפתקה של שחקן יחיד. תוכלו לגייס דמויות בלתי נשכחות ולהצטרף למסיבה, כל אחת עם האישיות שלה, הסיפורים והיכולות שלה. בניית צוות מעוגל היטב ואינטראקציה עם חבריך הם חלק מרכזי מהחוויה.
 
באלדורז גייט Baldur's Gate נחשב לאחד ממשחקי ה-RPG הגדולים ביותר שנעשו אי פעם. הוא ידוע בעולמו העמוק, בסיפור מרתק ובקרב אסטרטגי.

5/5 - (1 {הצבעות})

בטעינה