פריב שחקו 2.89K

אמונג אס

אמונג אס, אם גם אתם שאלתם מה זה המשחק הזה, ואיך הוא בן רגע שינה את פני עולם המשחקים, הצטרפו אלינו, מסתבר שאתם ממש לא לבד. נתחיל בפרטים היבשים, מדובר במשחק שיצא לאור בשנת 2018 ועד לא מזמן היה עוד אנונימי. המשחק פותח במקור כמשחק אונליין למשחק ברשת ועם השיגעון הגיעה גם הזמינות למשחק בפלטפורמות נוספות. כיום אפשר לשחק אמונג אס באפליקציה ייעודית למובייל ויש גם גרסת משחק למחשב.

בואו נצלול למשחק among us אמונג אס, מה קורה שם? מה גורם לשחקנים לאבד שיווי משקל כשהם ממריאים עם החללית של הצוות למשימת חייהם? אמונג אס הוא משחק רב משתתפים בו תוכלו לשחק בו זמנית עם עד 10 שחקנים. העלילה מתרחשת גבוה אי שם בחלל, בחללית שבה יש משימות שונות שיש להשלים כצוות על מנת להתקדם ברמות. אתם, השחקנים, ייצורים צבעוניים נחמדים, אבל לא כולם כאלה תמימים… כאן מגיע הטוויסט!

על סיפון החללית among us יש מתחזים! יכול להיות מתחזה אחד, יכול להיות מספר מתחזים. חשבתם שאתם מגובשים? כולם יחד? תחשבו שוב! למתחזים במשחק אמונג אס יש משימה משלהם, ואם חשבתם שהיא בטח שונה משלכם, לא טעיתם כלל. המתחזים, שימו לב! ינסו לחסל את כל הצוות שעל סיפון החללית. מרגע שמתרחש חיסול בחללית העלילה מתחממת וכך גם האקשן, המשימה המשותפת – לגלות מי הדמות המחסלת. חכו! זה הולך ונהיה מעניין עוד יותר! למחסל או למחסלים ישנן דרכי מילוט בחללית אמונג אס וזה לא יהיה פשוט לתפוס אותם ולגבור על הערמומיות שלהם.

כעת אפשר להבין מאיפה השם אמונג אס among us או בעברית "בינינו" – מי בין השחקנים בחללית לא שייך לצוות "האמיתי" אלא מכוון למטרה אחרת שהיא לשם אבנים בגלגלים בדרך.

אז איזה צוות באמת יצליח לנצח במשחק? לא חשוב באיזה צד אתם בוחרים, בסוף יהיה צד מנצח אחד, צאו להרפתקה, למשחק אמונג אס ואל תשכחו לספר איך היה והאם יש סיבה לשיגעון הגדול סביב המשחק among us.

4.5/5 - (15 {הצבעות})

בטעינה